Geoblog.pl    dodka    Podróże    Autostopowe wojaże od marketu do marketu czyli Azja 2012    Morze Czarne

Morze Czarne

Gruzja
Gruzja, Batumi

Bulwar poza sezonem świeci pustkami - i to jest piękne. Widać jak miasto się rozwija i inwestuje w turystykę renowując bądź budując nowe budynki. Architekta mają bardzo dobrego, gdyż wszystko do siebie pasuje i nowe współgra nawet z powieszonym praniem. Co jak co, ale tutaj to potrafią ładnie rozwiesić. Pogoda w listopadzie bywa na tyle dobra, że można trochę przysnąć na plaży, wsłuchując się w szum fal.

BoRa
BoRa - 2012-12-01 16:17
Napisz coś wiecej o gruzji proszę. Interesuje mnie czy warto tam się wybrać na wakacje letnie?
Bezpieczeństwo, ceny, widoki, kempingi?

dodka
dodka - 2012-12-02 06:58
Gruzja na wakacje na pewno się nadaje, zarówno mają piękne morze jak i góry. Do Batumi w okresie letnim podobno zjeżdżają tłumy, także nie wiem czy o takie wakacje Ci chodzi. Z pewnością w Gruzji można czuć się bezpiecznie. Ludzie są bardzo sympatyczni i jeżdżąc stopem można doświadczyć ich gościnności. Autostop działa wyśmienicie. O oficjalnych kempingach nic mi nie wiadomo, ale ja uważam, że miejsce na namiot zawsze gdzieś się znajdzie i o to zupełnie bym się nie martwiła. Co do cen to w miastach jedzenie w sklepach jest dość drogie, ale można zjeść gotowe "dania" w wersji budget: chaczapuri i kinkale.

Zasoby: 155 wpisów155 42 komentarze42 382 zdjęcia382 0 plików multimedialnych0